Apie mus

Kas yra PineSmart?


PineSmart - tai projektas, žengiantis žingsnį link modernios, patogios bei aplinkai nežalingos platformos naudojimo verslo ir finansų valdymo srityje.
Patogu, profesionalu, patikima - tai trys žodžiai, kurie ne tik tapo neatsiejama mūsų kasdienybės dalis, tačiau ir virto į paslaugų teikimo koncepciją.

Kaip atsirado PineSmart?
Jau eilę metų dirbdami verslo bei finansų valdymo paslaugų sektoriuje pastebėjome tendenciją – nesudėtingi finansų valdymo, finansinės apskaitos, mokesčių skaičiavimo procesai ir prieigos prie informacijos reikalauja daug pastangų ir laiko sąnaudų.
Siekiant sudėtingus procesus paversti paprastais, nusprendėme siekti savo vizijos įgyvendinimo – verslo bei finansinių paslaugų valdymo modernizavimo. Taip gimė mūsų prekinis paslaugų verslo ženklas PineSmart.

Kuo išsiskiria PineSmart?
Teisingas verslo administravimas bei sklandūs finansų valdymo procesai yra vieni iš svarbiausių verslo vystymo indikatorių. Šiuo laikmečiu informacijos gausa, sudėtinga teisinė bei mokestinė bazė dažnai klaidina vartotojus - verslo atstovus, darbuotojus, partnerius, o taip pat ir jaunuosius verslininkus.
PineSmart teikiamos paslaugos yra greitas ir efektyvus šių „galvosūkių“ sprendimo būdas, suteikiantis prieigą prie struktūrizuotos informacijos. Mes norime pabrėžti, jog finansų bei verslo vystymo sritys nėra tik skaičiai - tai yra ir kūrybinis procesas, prie kurio, naudodamiesi mūsų paslaugomis, galėsite prisiliesti savomis rankomis, kadangi visus kertinius veiksmus paeiliui atliksite patys.
Kad padėtumėme Jums įgyvendinti išsikeltus tikslus bei palengvintumėme informacijos paiešką, siūlome šiuos PineSmart produktus ir paslaugas:

Algoritmai - tai veiksmų seka, kuri perteikia tikslingai susistemintą informaciją ir taip paspartina jūsų užduotį.

Mokymai - tiksliniai mokymai specialistams ir visiems, nuo studento iki verslininko, siekiantiems praplėsti savo žinias finansų srityje.

Prekės ir dovanų idėjos - tai išskirtiniai produktai verslo pasaulyje, skirti įmonių darbuotojams, partneriams, kolegoms.
MY ACCOUNT